Aplikacje InternetoweOferujemy 3 formy korzystania z narzędzi informatycznych


Aplikacje ONLINE
Po zarejestrowaniu konta w aplikacji dostępnej z pozomu Internetu masz możliwość wybrania modułów, z których będziesz korzystał w czasie prowadzenia firmy. Niektóre moduły są niezbędne dla wszystkich rodzajów biznesów np. fakturowanie, transakcje, zamówienia, lista klientów, wykaz sprzętu. Inne są specyficzne dla danego typu działalności np. prowadzenie magazynu czy projektów. W ciągu pierwszego miesiąca wszystkie moduły są domyślnie włączone. Po upłynięciu tego terminu pozostają aktywne tylko moduły podstawowe - wspólne dla wszystkich rodzajów działalności. Możesz włączyć lub wyłączyć dowolne moduły wg. potrzeb. Jesteśmy pewni, że cena nie gra tu żadnej roli gdyż całe rozwiązanie jest bardzo tanie i konkurencyjne.
Aplikacje Standalone
Jeżeli chciałbyś mieć pewność, że tylko Ty masz dostęp do swoich danych na poziomie bazy danych lub nie chcesz wystawiać danych firmy i klientów do Internetu możesz zakupić aplikacją w całości w konfiguracji jakiej sobie życzysz z włączonymi wszystkimi modułami lub wersję dopasowaną do działalności firmy.
Ta opcja jest trochę droższa jednak daje wyłączność dostępu do danych i pewność w przypadku gdy dane mają charakter szczególnie poufny.
Aplikacje On-demand
Nietypowy biznes wymaga nietypowych rozwiązań. Brak systemu obsługującego firmę powoduje roztrwanianie zasobów twórczych właściciela/ kierownictwa na czynności, które system może wykonać automatycznie i bezbłędnie. Grozi to zatrzymaniem rozwoju, utratą sprawności działania firmy i przewagi konkurencyjnej.
Wychodząc naprzeciw nowoczesnym przedsiębiorcom tworzymy aplikacje wg. ich wymagań (szyte na miarę). Mimo że rozwiązanie to wydaje się najdroższe jest ono dostępne dla każdego a sprawny biznes wynagrodzi to wielokrotnie. Dobieramy technologie najtańsze (opensource) i ustalamy ceny na bardzo niskim poziomie będąc świamomym tego dla kogo jest to tworzone.